Hakkımızda.

İDES

1988 yılından bugüne kadar gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında yüzlerce şantiyede çok çeşitli projeler için tercih edilen ve edilmekte olan İDES, proje, imalat ve şantiye hizmetlerinde kalite ve taahhütlerinden hiçbirşekilde taviz vermeden, sunduğu hizmetlerle müşterilerinin haklı takdir ve güvenlerini kazanmıştır.

Merkezi Türkiye İstanbul’da olan İDES müşterilerinin kalite beklentierini karşılamıya ve arttırmaya devam etmektedir.

İDES tecrübeli profesyonel kadroları ile “şantiyelerin başarısı İDES’in gururudur “ şiarıyla imalatlarının ürün çeşitliliğini geliştirmekte; hizmet ve çözümlerini başarı ile sunmaya devam ederken kaliteyi, standartları, çevreyi ve müşteri memnuniyetini devamlı göz önünde bulundurmaktadır.

Önümüzdeki yıllarda da; yenilikçiliğimizden, kalitemizden, güvenilirliğimizden ve doğruluğumuzdan taviz vermeyerek inşaat sektörü içerisindeki yerimizi daha üst noktalara taşımaya kararlıyız.

 

Sistemlerimiz

Döşeme Kalıp Sistemleri 100%
Perde ve Kolan Sistemleri 100%
Kalıp Aksesuarları 100%
Kompozit K14 100%

İDES

ides-hakkimizda-1

Şantiye verileri ve projelerinin gereklerine göre en uygun ve doğru olan kalıbı önerir. İnşaat süresini optimize edip, projeuygulamasını çabuklaştırırken ekonomik olmayı ve verimliliği göz ardı etmez. 

Satışına yaptığı kalıpların uygulamalarını, kalıp tekrarlarını, kalıp sirkülasyonlarını ve detayları anlaşılır çizimlerle müşterisine aktarır.  Teknik elemanlarıyla şantiyenin başlangıcından itibaren uygulamanın içindedir.

Şantiyenin teknik kadrolarının nezaretinde ekipleri yönlendirerek kalıp ön montajlarını, ilk kalıp kurumlarını gerçekleştirir, iş programlarının hayata geçirilmesine destek olur.

 

 

İDES

ides-hakkimizda-2
Farklı betonarme imalalatlarına uygun özel çözümler üretir. Bu çözümleri üretirken maliyetleri arttırmamak için standart kalıp malzemelerine sadık kalmıya çalışır. Mevcut kalıp sistemlerinin yenilerine uyarlamasını sağlar.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap verebilmek amacıyla şantiyelerin zamanla yarıştığını göz önünde bulundurarak stoklu çalışır.

Back to Top